Flag
Про Dr. Oetker
Більше
Більше
Про Dr. Oetker

Від піци до пудингів, від сумішей для тортів до пікантних закусок, Dr. Oetker вже понад 130 років об’єднує людей, щоб поділитися моментами смачної їжі. А сьогодні? Завдяки зростаючому асортименту апетитних продуктів, які стають все кращими для вас і для планети, ми прагнемо зробити світ щасливішим, по одному шматочку, шматочку або ложці.

Від нашої сімейної кухні до вашої

Ще в 1891 році доктор Август Откер заснував наш сімейний бізнес, відкривши аптеку в Білефельді. Його перший великий прорив у випічці? Готова до використання формула розпушувача, яка дає навіть недосвідченим пекарям впевненість у створенні надійно ідеальних тортів щоразу. Швидко з’явилося більше інновацій, таких як ванільний цукор, пшеничний крохмаль, ароматизатори, десертні суміші та, зрештою, наша всесвітньо відома заморожена піца.

Понад 130 років потому ми залишаємося сімейним бізнесом, незважаючи на зростання в понад 40 різних країнах. Наша непохитна відданість якості та інноваціям все ще об’єднує людей і сім’ї, щоб насолоджуватися смачною їжею та смаком «дому»

З тобою у важливі моменти

Протягом 130 років ми надаємо людям у всьому світі можливість створювати – і ділитися – більшою кількістю справді важливих моментів. Наші чудові піци, тістечка та десерти не просто створюють смачний ковток – вони створюють нагоду, будь то насолода особливим моментом наодинці чи збирання всіх разом. Від ласощів після вечері до вечірньої піци перед телевізором або тих великих сімейних зустрічей, які вимагають святкової випічки,

Dr. Oetker допоможе вам зробити момент особливим.

Слідуй за нами
Слідкуйте за цікавинками від Dr. Oetker
0